Про Конституційний суд, загальновійськові командні училища в СРСР і не тільки

Інтерв’ю Віктора Гвоздя телеканалу ICTV

 

 

У нещодавньому інтерв’ю президента центру «Борисфен Інтел» Віктора Гвоздя телеканалу ICTV йшлося про одне з останніх рішень Конституційного суду України щодо оприлюднення статків наших громадян. Щоправда, не стільки про зміст такого рішення, яке неоднозначно було сприйняте нашим суспільством, скільки про те, що один з членів цього суду свого часу, за радянських часів, навчався у воєнному загальновійськовому училищі, де також отримували диплом про освіту теперішні російські військовослужбовці, які виконують завдання ГУ ГШ ЗС РФ.

Оскільки підготовлена журналістами передача з цієї тематики викликала певну зацікавленість у телеглядачів, то варто дізнатися саме про те, що з цього приводу думає сам В. Гвоздь. Зауважимо, саме не про даний телесюжет, оскільки не заперечує авторське право журналістів, а про трактування деяких фактів, про уважний їх підбір та, загалом, про фаховість цільової їх подачі зацікавленій телеаудиторії.

Не даремно розмова вийшла за межі згаданого факту про навчання у військовому училищі і порушувала інші актуальні питання чи ба, навіть події, які не можна вважати для всіх нас пересічними.

Наприклад, процес люстрації, внаслідок якої з наших державних правлінь довелося звільнитися справжнім фахівцям лише через те, що освіту вони здобували у колишніх радянських навчальних закладах. Чи безпідставна через це недовіра до фахівців-розвідників, на підготовку яких витрачається не один десяток років…

Словом, у інтерв’ю йдеться і про це, і про інші проблеми, які нині не повинні залишатися без уваги чи їх пояснення. Бо у протилежному випадку нашому суспільству доведеться повсякчас відчувати збитки. І не лише моральні.

 

Дивитись повне інтерв’ю Віктора Гвоздя телеканалу ICTV:

 

 

Схожі публікації