Віктор Гвоздь: Рейган назвав СРСР «імперією зла»

Друга частина інтерв’ю Віктора Гвоздя

 

 

Роль розвідників у справі запобігання ядерної війни — беззаперечна. Це підтверджується інформацією, яка нині вже перейшла в розряд історичної, хоча вона все ж залишатиметься актуальною на зразок найважливіших новин. І прізвища розвідників, причетних до таких подій, що мали місце, розпочинаючи з 60 років минулого століття і до нашого новітнього часу, також будуть згадуватися не лише істориками. Не виключено, що і з вдячністю за їх розвідувальну діяльність, значення якої дано усвідомити не всім.

У черговому своєму сюжеті доктор військових наук Віктор Гвоздь саме про це і розповідає, і пояснює надзвичайну важливість вчинків розвідників. І одночасно кількома фразами характеризує їх особистості, вказуючи причину тих чи інших їхніх діянь (наприклад, перехід на бік ворога, стосовно якого вони виконували розвідувальні завдання).

І між іншим В. Гвоздь звертає увагу на окремі хобі очільників таких великих держав, як США чи Велика Британія, що перебували біля владного керма у розпал холодної війни. Так, президент США на той час Р. Рейган дуже цікавився популярним у радянському суспільстві… анекдотами. Бо вважав, що саме їх зміст не лише якомога краще віддзеркалює настрої радянського люду, але й допомагає краще його зрозуміти. Не даремно Р. Рейган намагався ці анекдоти розповідати під час своїх виступів перед широкою аудиторією. І не лише з тим, щоб її розсмішити. Адже з гумором викладена невеличка історія часом краще впливає на аудиторію, аніж запальний виступ чи пропагандистська стаття.

 

Дивіться частину другу цієї історії:

 

Перша частина інтерв’ю Віктора Гвоздя.

Схожі публікації