Міжнародна кризова група поглиблює розуміння проблем, пов’язаних з агресією Росії проти України

19 вересня 2022 року перший віце-президент Незалежного аналітичного центру «Борисфен Інтел» Олександр Бєлов взяв участь в зустрічі експертів Національного інституту стратегічних досліджень та українських неурядових організацій (Центр «Борисфен Інтел», Центр Разумкова, Кримська правозахисна група, Український центр миру, Міжнародний інститут «Актіо експерт», Українське відділення Асоціації міжнародного права) з директором Центру Європи та Центральної Азії Міжнародної кризової групи (Брюссель) Ольгою Олікер.

 

Форум пройшов у режимі «четтем хаус». З огляду на такий формат можливо тільки зазначити, що всі без винятку українські експерти «озброїли» пані Олікер актуальними оцінками, фактами злочинних дій російських посадовців та військових в ході агресії РФ проти України.

Експерти також наголосили на ризиках, що спричиняє політика путінського режиму для миру і стабільності в Європі та й у світі в цілому.

Довідково:

Міжнародна кризова група — незалежна, багатонаціональна некомерційна організація, створена в 1995 році для зміцнення спроможності міжнародного співтовариства прогнозувати, діяти з метою попередження, стримування та припинення збройних конфліктів.

Схожі публікації