Новий конкурс Борисфен Інтел

Незалежний аналітичний центр геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» оголошує новий конкурс: «Україна у світових і регіональних геополітичних процесах»

Конкурс, організований «Борисфен Інтел» у 2015 році — «Український вимір в сучасній геополітиці»,   дістав своє визнання, передусім, в широких колах українських ВНЗ, а також серед політиків, урядових і громадських організацій, аналітиків і експертів як в Україні, так і за кордоном. На наш погляд, досить великий інтерес до конкурсу пояснюється високою мірою актуальності обраних тем, активною життєвою позицією як молодого покоління, так і маститих учених-політологів України, а також наданою їм можливістю публікації на сайті Центру і в нашому журналі «БІНТЕЛ».

Виходячи з цього, редакційна рада Центру «Борисфен Інтел» вирішила зберегти головний напрям теми конкурсу і на 2016 рік, при цьому трохи скоректувавши її змістовність.

Отже, новий конкурс Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» — «Україна у світових і регіональних геополітичних процесах».

Нагадуємо умови конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, молоді викладачі вищих навчальних закладів, політичні аналітики, експерти та інші автори (до 30 років), які займаються дослідженням широкого кола геополітичних питань, цікавляться сучасним світовим устроєм і міжнародною політикою. Наш конкурс для тих, хто прагне донести суспільству своє бачення особливостей і тенденцій розвитку сучасної геополітичної ситуації у світі.

На конкурс приймаються тексти конкурсної роботи в електронному вигляді (загальним об’ємом 5-8 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman 12 кегль), необхідні ілюстрації, фотографія автора і його короткі біографічні дані (освіта, навчальний заклад, де навчається або працює автор), що з дозволу автора будуть розміщені на сайті «Борисфен Інтел».

Обов’язковою умовою залишається те, що надіслані роботи раніше не повинні були публікуватися в інших виданнях, на сайтах. Кількість робіт одного автора не може перевищувати трьох.

Тематика (змістовність і спрямованість) конкурсних робіт:

 • нові тенденції в розвитку сучасної геополітичної ситуації у світі, їх вплив на Україну;
 • роль і місце України у світових і регіональних геополітичних процесах;
 • особливості розвитку геополітичної ситуації в окремих регіонах світу, їх вплив на Україну;
 • особливості міждержавних політико-економічних відносин України і їх вплив на світові і регіональні геополітичні процеси;
 • виклики, ризики і загрози національній безпеці України, способи і механізми її забезпечення;
 • європейські і євроатлантичні перспективи України;
 • способи забезпечення ефективної співпраці України і ЄС у рамках Угоди про асоціацію;
 • способи і механізми деокупації Криму і окремих районів Донбасу;
 • військова (військово-політична, військово-економічна, військово-технічна) безпека держави, в т. ч. у сучасних умовах «гібридної політики» і «гібридної війни» Росії проти України;
 • енергетична безпека держави, в т. ч. в умовах необхідного повного перегляду її стратегії;
 • інформаційна безпека держави, в т. ч. в умовах організації і проведення «контрінформаційних операцій»;
 • способи і механізми використання потенціалу неурядових громадських організацій у сфері безпеки органами державної влади;
 • роль особистості у світовій геополітиці;
 • український етнос в історії і сучасній геополітиці;
 • роль української діаспори в зміцненні державності і суверенітету сучасної України.

Відібрані редакційною радою Центру роботи будуть розміщені на сайті «Борисфен Інтел», а кращі роботи — в нашому щоквартальному журналі «БІНТЕЛ. Журнал геополітичної аналітики». Переможці конкурсу (за підсумками місяця) визначатимуться конкурсною комісією — редакційною радою Центру, при цьому обов’язково братиметься до уваги і  думка активних користувачів сайту. Проміжні підсумки конкурсу з оголошенням переможця і врученням призів (гонорарів) підбиватимуться щомісячно.

Конкурс триватиме з 15 березня по 15 грудня 2016 року. Загальні підсумки конкурсу і головні призи переможцям — до 25 грудня 2016 року.

Роботи надсилати на електронну пошту bintelcomp@ukr.net з позначкою «На конкурс»

Схожі публікації