Лекція президента «Борисфен Інтел» на Міжнародному форумі професіоналів захисту бізнесу

18 травня в Києві пройшов Міжнародний науково-практичний форум професіоналів захисту бізнесу «Приватний детектив 2018. Проблеми і перспективи». У представницькому форумі брали участь фахівці із захисту бізнесу, провідні вчені та практики галузі, що займаються безпекою бізнесу, професіонали легальної приватної детективної діяльності з України, США, Ізраїлю, Туреччини, Індії, Литви, Латвії. Вони обмінялися науковими і практичними поглядами на реформування сфери приватної детективної діяльності в контексті інноваційного підходу до приватних розслідувань як основ т.зв. «корпоративної безпеки бізнесу» та обговорили імплементацію всесвітнього досвіду в Україні.

На запрошення організаторів форуму президент Центру «Борисфен Інтел» В. Гвоздь прочитав лекцію на тему: «Організована злочинність як інструмент «гібридних війн». В лекції була проаналізована роль кримінальних спільнот у «гібридних війнах», вплив організованих злочинних угрупувань на розвиток подій на пострадянському просторі за останні 27 років, їх використання російською владою під час підготовки та у ході «гібридної війни» проти України. Виступ викликав чималий інтерес присутніх, про що свідчать багато їхніх запитань. При цьому вони стосувалися не тільки теми виступу, а й багатьох питань воєнної, безпекової, міжнародної ситуації навколо України і у світі.

Після виступу відбулися двосторонні контакти з багатьма міжнародними учасниками форуму, а також представниками вітчизняної наукової спільноти, які спеціалізуються у сфері проведення розслідувань. Організатори та учасники форуму висловили щиру подяку президенту Центру «Борисфен Інтел» В. Гвоздю за цікаву та корисну лекцію та можливість плідного спілкування на різні теми.

reliablecounter.com

Схожі публікації