Успіхи під Бахмутом: експерт пояснив, що відбувається на фронті

Коментар експерта Центру «Борисфен Інтел» Івана Січня для інтернет-видання Gazeta.ua

 

Українським військовим вдалося за останній тиждень не втратити позицій під Бахмутом, а навпаки просунутися вперед. Наступ, який росіяни готували ще з минулого року, провалився. І це початок їхньої внутрішньої катастрофи. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий експерт Іван Січень.

«Поки йдуть окремі тактичні дії. Але ситуацію ми зламали. Ворог не може наступати. Перейшов до оборони. Ми близькі до оточення росіян — все до того йде. Це ще не контрнаступ. Але ми потроху відбиваємо території», — сказав Січень.

Ситуація на фронті призвела до політичних змін в Росії, додав експерт.

«Наступ, який росіяни готували ще з минулого року, провалився. Вони бачать це. В Росії відбувається внутрішня катастрофа. Пригожин каже, що це вже сталося. Ставить питання — чому російська армія відступає? А його війська фактично в оточенні. Люди, що живуть в РФ, кажуть, що провали на фронті стали спусковим гачком для політичних проблем. Нещодавно у Брянську збили російські вертольоти. І це зробили наші сили ППО. У Курській, Брянській області майже йдуть бойові дії — окремі райони під нашим вогнем знаходяться. І це впливає на настрої суспільства», — уточнив Січень.

Просування українських військ на Бахмутському напрямку — це перший успіх наступальних дій під час операції з оборони Бахмута на Донеччині. І саме як частковий успіх його треба сприймати. Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Українські військові на Бахмутському напрямку не втратили за минулий тиждень позицій та просунулись вперед на 2 км.

Автор: Анастасія Прокаєва

Джерело: Gazeta.ua

Статья доступна на русском

 

 

 

Схожі публікації