«Може відкритися пряма дорога на Сіверськодонецьк та Лисичанськ» — аналітик про ситуацію на фронті

Коментар експерта Центру «Борисфен Інтел» Івана Січня для інтернет-видання Gazeta.ua

 

Найгарячіші точки фронту зараз знаходяться на Донеччині та Луганщині. На півдні Росія намагається перегрупувати свої війська. Україна просувається у бік Маріуполя та Енергодару. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий аналітик Іван Січень.

«Зараз найгарячіші точки в районі Бахмута. Там противник кинув все, що міг. Намагаються прорвати лінію оборони ЗСУ і захопити всю Донеччину. На Донеччині також гарячі місця — це Авдіївка та Мар’їнка. Активні бої йдуть на півночі Луганщини біля Сватового. Якщо вийдемо до цього населеного пункту, то нам відкривається пряма дорога на Сіверськодонецьк та Лисичанськ», — говорить Січень.

На півдні російські війська намагаються перегрупувати сили, наголошує експерт.

«Війська треба поповнити, дати відпочити їм, визначити всі рубежі наступу чи оборони. Бо по такій погоді на півдні особливо не повоюєш. Тому у найближчій перспективі бойові дії активно продовжуватимуться на Донеччині та Луганщині», — каже Січень.

На півдні також є певні ознаки, що українській війська намагаються наступати у бік Маріуполя, додає експерт.

«Також просуваються у бік Енергодару. На інших ділянках не видно, щоб були якісь зрушення. Зараз дуже важко вести, що наступ, що оборону. Не виключаю можливості, що зараз буде невелика оперативна пауза», — пояснює Січень.

Автор: Анастасія Прокаєва

Джерело: Gazeta.ua

Статья доступна на русском

 

 

Схожі публікації