Звернення до студентів НАУ

Звернення президента Незалежного аналітичного центру «Борисфен Інтел» доктора військових наук Віктора Гвоздя до студентів Національного авіаційного університету України, які закінчують курс «РОЗВІДУВАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ЗАСІБ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ» за програмою підготовки фахівців освітнього рівня «магістр».

 

Добігає кінця навчальний курс «Розвідувальна діяльність як засіб реалізації зовнішньої політики держави».

У навчанні брали участь студенти двох спеціальностей: «Зовнішня політика і дипломатія» та «Міжнародна інформація».

Курс проходив дистанційно, з використанням сервісу для навчальних закладів, некомерційних організацій і користувачів особистих акаунтів «Google Клас» («Google Classroom»), а також елементів програми для дистанційного навчання «iSpring».

Незважаючи на труднощі, пов’язані з проведенням курсу викладачами, які працюють віддалено, нам вдалося пройти весь курс і без втрат дійти до завершального етапу курсу — виконання залікових робіт.

З цієї нагоди автор курсу президент Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» доктор військових наук Віктор Гвоздь звернувся до студентів у відеоролику, де надав рекомендації щодо написання рефератів та побажав майбутнім магістрам подальших успіхів в опануванні громадських наук і в пошуку себе, як фахівців, в нашому непростому житті.

Найближчим часом плануємо поділитися відгуками слухачів про курс.

Посилання безпосередньо на канал YouTube «Борисфен Інтел» https://www.youtube.com/watch?v=jLN8G8JOfP4&feature=youtu.be

 

Схожі публікації