Вибори-2019 як фактор загострення політичного протистояння в Україні

Наступний 2019 рік в Україні в політичному плані надзвичайно важливий — з невеликою перервою відбудуться президентські і парламентські вибори.

За станом на початок листопаду 2018 року можна з впевненістю сказати, що дві кампанії вже стартували. По суті, це боротьба за контроль усіх гілок влади в країні, тому що переможець президентських виборів отримує ключову перевагу на парламентських виборах і в формуванні уряду.

На цих виборах визначатиметься геополітичний курс країни на найближчі кілька років, що дає підстави допустити активне залучення світових гравців у виборчу кампанію в Україні.

Основна боротьба сьогодні розгорнулася між групою Петра Порошенка і групою Юлію Тимошенко. Інші групи борються за «золоту» парламентську акцію, використовуючи президентську кампанію для «розкрутки» своїх кандидатів і політичних сил.

З огляду на такі високі ставки, можна очікувати загострення політичної ситуації в країні вже в листопаді–грудні 2018 року, приводом для чого може бути або ж резонансна подія, або ж дії влади.

 

Схожі публікації