Лекція для працівників дипломатичної служби МЗС України

Юрій Радковець

 

18.12.2015. Віце-президент Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» Юрій Радковець прочитав лекцію для працівників дипломатичної служби МЗС України.

 

На запрошення керівництва Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України 18 грудня 2015 року віце-президент Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» кандидат військових наук, доцент, генерал-лейтенант запасу Юрій Радковець прочитав лекцію для працівників дипломатичної служби МЗС України на тему: «Європейські та євроатлантичні перспективи України крізь призму історичного моменту сьогодення: основні механізми і терміни реалізації».

 

Квінтесенцією лекції були як глибокий аналіз і оцінка процесів європейської та євроатлантичної інтеграції України, так і нові пропозиції експертів «Борисфен Інтел» стосовно механізму реального прискорення набуття Україною членства в НАТО та ЄС, що викликали відверту зацікавленість у аудиторії.

 

 

 

По завершенні лекції Ю. І. Радковець ґрунтовно відповів на чисельні запитанняз актуальних проблем воєнно-політичної обстановки довкола України, багато з яких виходило за рамки теми лекції.

 

Керівництво Дипломатичної академії України при МЗС України висловило сподівання на подальше плідне співробітництво з експертами Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел».

Схожі публікації