«Ракетний обстріл може бути сьогодні або найближчими днями» — прогноз аналітика

Коментар експерта Центру «Борисфен Інтел» Івана Січня для інтернет-видання Gazeta.ua

 

Українська влада посилила заходи безпеки напередодні 24 лютого.

Треба готуватися до того, що Росія може вдатися до нового масштабного обстрілу найближчим часом. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Іван Січень, військовий аналітик, експерт Центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел».

«Росія нічого нового придумати вже не може. Знову можуть обстріляти ракетами, запустити дрони. Але більшість з них ми вже збиваємо. Всі попередні плани окупантів провалилися. Раніше обстрілювали казарми та частини, було багато жертв — цього вже немає. Ракети і дрони можуть не потрапляти у цілі. Намагалися розбити транспортну інфраструктуру — не вийшло. З енергетикою у них теж не вийшло», — говорить Січень.

Росіяни можуть знову вдатися до масштабного ракетного обстрілу. Але принципово він нічого не змінить, додає аналітик.

«Але наскільки їм це вдасться — питання відкрите. Новий широкомасштабний наступ не можуть розвинути. У них великі проблеми з людьми, технікою та боєприпасами. До обстрілу ж варто готуватися вже сьогодні або найближчими днями. Але принципово це вже нічого не змінить», — каже Січень.

В Україні посилюють заходи безпеки напередодні 24 лютого — річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

Через ймовірні провокації та обстріли з боку РФ громадян закликають утриматися від відвідування місць масового скупчення, за можливості перейти на дистанційний режим роботи, а також обов’язково реагувати на сигнали повітряної тривоги.

Автор: Анастасія Прокаєва

Джерело: Gazeta.ua

Статья доступна на русском

 

 

 

Схожі публікації