Китай і Захід: глобальне протистояння і якими будуть наслідки для України

Віктор Гвоздь на Українському радіо

 

 

Інформація про події у світі у нашому суспільстві сприймається, щонайменше, з двох кутів зору: пересічного суспільного і фахового. Оскільки Віктор Гвоздь, президент Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» професійно займається геополітикою, що охоплює у тому числі історію і сучасність КНР, то завжди йде назустріч українським ЗМІ, коли вони пропонують фахово пояснити особливості політики китайського керівництва, завдяки чому ця держава виходить у світові лідери і, звісно, розповісти про її співпрацю з Заходом, в тому числі і з Україною.

Цього разу у розмові В. Гвоздя з ведучою програми «Сьогодні. Вдень» на Першому каналі Українському радіо Н. Чорною йдеться про економічну експансію КНР. Адже саме у цьому напрямі сьогодні китайці докладають чималих зусиль, прагнучи закріпити свою країну у списку найвпливовіших. Серед порушених під час ефіру тем — протистояння Китаю і Заходу; стратегія стосунків з Китаєм нового керівництва США; претензії, які висуваються китайському керівництву щодо недотримання ним норм демократії у внутрішній політиці.

Відповідаючи на запитання радіослухачів, В. Гвоздь посилається і на свої особисті враження від цієї країни, де йому неодноразово випадало перебувати.

 

Слухати повну версію:


 

Виступ Віктора Гвоздя на Українському радіо:

 

 

Схожі публікації