Генерал розвідник Микола Маломуж назвав завдання Путіна №1

Окупанти підтягують резерви: генерал розвідник назвав завдання Путіна №1

27 квітня 2022, «Апостроф», Україна

Матеріал публікується за ініціативою віце-президента Незалежного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» Олександра Бєлова.

Завдання російських окупантів — захопити Маріуполь, а потім перекинути звідти основні сили на напрямки Донецької та Луганської областей, щоб ефективно проводити наступальні операції.

Про це в ефірі Апостроф TV заявив генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж.

За його словами, мета другого етапу війни російського диктатора Володимира Путіна — це Донбас, Маріуполь та південь України.

«Наразі там концентруються основні сили, йдуть попередні розвідувальні атаки, розвідки боєм. На окремих напрямках Донецької та Луганської областей йдуть проривні атаки там, де вважається, що може бути пробита система оборони України. Але концентрація основних військ, я думаю, ще попереду.

Це буде концентрація військ, що йдуть і через територію Росії, через Донецьк і Луганськ, і вже на півночі, і в Білгороді формуються нові формати збройних сил, які перейшли з Київської, Чернігівської та Сумської областей, і нові резерви, що підтягуються. не лише з південного та центрального федерального округів російської федерації, але й з Далекого Сходу, з Уралу. Ми бачимо, що йде формат по наростаючій», — розповів генерал.

Відео на сайті «Апостроф» (30 хв.). Обережно — трафік

Маломуж також розповів про «задачу номер 1» для Москви:

«Зрозуміло, що Росія намагатиметься захопити всі регіони, особливо географічно визначені Донецькою та Луганською областями, частково Харківською, ну і, зрозуміло, Маріуполь — як символ стійкості наших воїнів. У цій ситуації це завдання номер один.

Може, Путін і говорив не штурмувати «Азовсталь», але йде бомбардування, йдуть постійні атаки. Завдання перед військовими Росії — захопити Маріуполь, а потім перекинути звідти основні сили на напрямки Донецької та Луганської областей, щоб ефективно проводити наступальні операції. яке сьогодні надзвичайно важливе для проведення «спеціальних операцій» агресора з оточення Збройних сил України, проведення атак з флангів. І, зрозуміло, це південь України, де сьогодні у ворога значні втрати», — розповів він.

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2022-04-27/okkupantyi-podtyagivayut-rezervyi-general-razvedchik-nazval-zadachu-putina-1/267269

Схожі публікації