Оперативна обстановка на 10:00 20.03

Оперативна обстановка на дипломатичному фронті від МЗС України станом на 10:00 20.03

Двадцять п’ять днів поспіль Україна чинить запеклий опір збройній агресії РФ на всіх фронтах, зокрема дипломатичному.

☑️ Санкції

🔺Уряд Австралії 🇦🇺запровадив заборону на експорт до Росії глинозему та алюмінієвих руд, включаючи боксити. Австралія має на меті обмежити можливості російських підприємств, що виробляють алюміній.

☑️ Підтримка світу

🔺 Папа Римський Франциск відвідав 19 українських дітей у дитячій лікарні в Римі.
🔺 У Берлінській філармонії відбувся благодійний концерт за участю українських зірок класичної музики. Зібрані під час концерту та від продажу квитків гроші підуть на гуманітарну допомогу Україні.
🔺 У Відні пройшов благодійний музичний концерт на підтримку України за участю провідних австрійських виконавців. Загалом було зібрано близько 810 тисяч євро, які передадуть гуманітарним організаціям, що займаються підтримкою українців.
🔺 На фасаді міської ратуші Будапешта представили світлове шоу з робіт угорських митців у рамках проєкту «Enlightment», яким митці світу вимагають миру для України.
🔺 Жителі Фландрії (Бельгія) за останні два тижні пожертвували майже 18 мільйонів євро на допомогу постраждалим від війни в Україні.

☑️ Гуманітарна допомога

🔺 Громадська організація українців Вільнюса «Український Дім» відправила до України три автобуси гуманітарної допомоги.
🔺 У Німеччині правозахисна організація “Libereco — Partnership for Human Rights” направила 24 тонн медикаментів для потреб українських лікарень
🔺 Протягом 19-20 березня Український культурний центр в Естонії відправив в Україну 21,5 тонн продовольчих товарів.
 
 

Джерело: МЗС України

Схожі публікації