Готуємо асиметричну відповідь Кремлю. Путін в капкані

Віктор Гвоздь на телеканалі «Еспресо ТВ»

 

 

 

В ефірі телеканалу «Еспресо ТВ» генерал-лейтенант Віктор Гвоздь, голова Служби зовнішньої розвідки України (2014–2016 рр.), керівник Головного управління розвідки МОУ (2008–2010 рр.), президент Центру «Борисфен Інтел».

«Путін потрапив до капкану, анексувавши Крим. І якщо він сподівався, що з часом ситуація зміниться і Росія звикнеться з санкціями, то він дуже помиляється. Ситуація для нього погіршується. Зараз йому необхідно терміново витримати паузу і вирішити, куди далі рухатись. Зараз йому потрібно шукати вихід з ситуації, яка склалася, і йти на переговори. Колись для Путіна було важливо, щоб Росія знаходилася серед 7-ми найважливіших країн світу, а тепер він, як «бідний родич», доповідатиме і розповідатиме щось про клімат», — пояснив В. Гвоздь у програмі «Студія Захід з Антіном Борковським» на «Еспресо ТВ».

На думку В. Гвоздя, США дають Путіну шанс для налагодження стосунків. «Геополітична ситуація, яка склалась для Путіна, не вельми сприятлива. Метод «батога і пряника» зв’язує йому руки в маневрах на міжнародній арені. Той же Китай, на підтримку якого так сподівався Кремль, зараз лише спостерігає збоку за ситуацією. Отож думаю, що Путін візьме паузу для обрання вектору своєї міжнародної політики. І хоча США зараз роблять кроки для поліпшення стосунків з Росією, Путін вже не буде великим гравцем у світовій спільноті» — додав В. Гвоздь.

 

Виступ Віктора Гвоздя на телеканалі «Еспресо ТВ»:

 

Схожі публікації