Росія може активізувати обстріли Києва: аналітик розповів про цілі окупантів

Коментар експерта Центру «Борисфен Інтел» Івана Січня для інтернет-видання Gazeta.ua

 

Російська Федерація знову почала обстрілювати Київ, щоб помститися за контрудари Збройних сил України на кількох напрямках. Кремль може надалі посилити удари по столиці — хочуть знищити інфраструктуру та залякати владу. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий аналітик Іван Січень.

 

«Київ не обстрілювали з 28 квітня. Тут декілька причин. По-перше, сили оборони України змогли відбити частину Сіверськодонецька, який майже захопили росіяни. ЗСУ також здійснюють контрудари на Херсонщині. Тому удар по столиці — це своєрідний акт помсти. Це також продовження тактики знищення інфраструктури України, транспортних комунікацій, якими доставляють західну зброю», — говорить Січень.

Путін грозиться, якщо Захід продовжуватиме постачати зброю, то Москва наноситиме удари по Україні, додає аналітик.

«Вони одразу закріпили цю тезу ударами по Києву та інших містах. Росія вибивається з усіх своїх планів. Там починаються проблеми економічні та військові. Тому Кремлю важливо зараз змусити Україну піти на поступки. Не виключаю, що росіяни активізують удари по столиці. Не тільки по військових об’єктах та складах з продовольством, а й по житлових будинках. Можуть спробувати бити по мостах через Дніпро, які мають стратегічне значення. Щоб зірвати український контрнаступ», — наголошує Січень.

По Одесі окупанти б’ють постійно, додає аналітик.

«Фактично, це місто також на лінії фронту. Тому що область межує з Чорним морем. Росіяни там хотіли висадити десант, але можливостей у них немає. Тому намагаються знищити військову та транспортну інфраструктури обстрілами», — каже Січень.

Автор: Анастасія Прокаєва

Джерело: Gazeta.ua

Статья доступна на русском

 

Схожі публікації