Загрози з боку РФ. Запобіжний захід для кума Путіна. Російський слід в ізраїльсько-палестинській кризі

Віктор Гвоздь на телеканалі «Еспресо ТВ»

 

 

 

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки (2014–2016 рр.) доктор військових наук Віктор Гвоздь аналізує на телеканалі «Еспресо ТВ» хід поточних подій в Україні і поза її межами. Йдеться про доцільність запропонованої президентом України В. Зеленським зустрічі з президентом Росії В. Путіним, про можливі наслідки роботи пропагандистської російської «машини» як в середині РФ, так і в країнах Східної і Західної Європи, про можливі провокації російських військ, зосереджених на українсько-російському кордоні, що можуть перерости у бойові дії, і про те, скільки і яких насправді необхідно росіянам мати військових частин, щоб зважитися на повноцінну операцію з наступу на Україну.

Йдеться також про зміни у системі світової безпеки, наслідком чого стали бойові зіткнення в Ізраїлі, а також про нинішню політику Ірану, і хто насправді стоїть за ситуацією, прагнучи посилити свій вплив на Близькому Сході, та яку роль відіграє при цьому Туреччина.

Окрема тема — діяльність агентури Кремля в Україні, хто, як і чому насправді нею керує, і як це загрожує нашій безпеці. В. Гвоздь аналізує наслідки нещодавнього рішення РНБО України стосовно закриття окремих телеканалів, запроваджених санкцій щодо окремих народних депутатів з ОПЗЖ і ескалацію після цього на лінії протистояння на нашому Сході, а також чи будуть порушуватися такі питання на зустрічі президента США Дж. Байдена з президентом РФ В. Путіним в тому разі, якщо вона таки відбудеться влітку ц. р.

 

Виступ Віктора Гвоздя на телеканалі «Еспресо ТВ»:

 

Схожі публікації