Росія готує повномасштабне вторгнення в Україну

Віктор Гвоздь на телеканалі «Апостроф ТВ»

 

 

У розмові Віктора Гвоздя з журналістом «Апострофа» Роксаною Руно порушувалися теми, з якими наше суспільство обізнане завдяки багатьом публікаціям і виступам, в тому числі політиків на наших і іноземних телеканалах. Оскільки такі публікації чи виступи, як правило, не завжди відповідають справжній інформації, то те, чим оперує коментатор, журналіст чи політолог, не може не викликати у аудиторії додаткових запитань, відсутність відповіді на які породжує у кращому разі недовіру. А буває й таке, що факти навмисне перекручуються з так званих політичних мотивів. І ось тоді сама подія відходить на другий план, а її місце займають «наративи».

Під час свого інтерв’ю Роксані Руно у програмі «Всьо по бєспрєдєлу лайт» В. Гвоздь згадував про такі «особливості» і намагався розставити всі крапки над «і», тим більше, що сама розмова перед телекамерою колишнього керівника СЗРУ охопила не лише період 2014–2020 років, тобто час нашого воєнного протистояння з сусідньою Росією. Москва зазіхала на нашу державність з перших днів після розпаду СРСР, і для цього постійно докладала зусиль на різних рівнях, про що доводилося констатувати у доповідях контррозвідувальних і розвідувальних структур найвищому керівництву України.

Гість «Апострофа» також розповідає про деталі операції наших воєнних розвідників, що відбувалися задовго до Революції гідності, коли вже тоді були зрозумілі справжні намагання росіян стосовно Української держави. Наприклад, про те, що Київ лише теоретично керував Луганськом, Донецьком чи Кримом, і що вся інформаційна війна росіян в основному ведеться проти України, і що СБУ до 2014 року була під «наглядом» Росії, завдяки чому та могла вплинути на будь-яку «тему», незважаючи на інтереси української державності.

Також у розмові В. Гвоздя йшлося про правове поле діяльності СБУ, інших спецструктур, що відповідають за безпеку нашого суспільства. Адже саме дотримання законів не даватиме змоги потрапляти до їх керівництва випадковим і непідготовленим до такої діяльності особам, гарантуватиме, що різні спецоперації не переростатимуть у якісь скандали чи навіть у злочини, за які рано чи пізно комусь доводиться відповідати…

Розповідає Віктор Іванович і про підготовку РФ до повномасштабного вторгнення в Україну, для чого на нашому східному кордоні розташувалися багатотисячні російські військові з’єднання, про московські плани зі зміни обраного нами політичного шляху у ЄС, а також про наших союзників, які насправді нам допомагають у нелегкій справі державотворення.

І насамкінець радить не захоплюватися функціями своїх смартфонів, бо це щонайменше засіб не лише для прослуховування вашого спілкування з друзями чи родичами, а й для того, щоб, наприклад, вимірювати тиск вашого кровообігу, коли ви відпочиваєте після трудового дня, тримаючи поряд улюблений «контакт-засіб»…

 

Текстова версія великого інтерв’ю з Віктором Гвоздем на Апостроф TV.

 

 

Дивитись інтерв’ю Віктора Гвоздя:

 

Схожі публікації