Партнерство і співпраця

Партнерство і співпраця будуть надійні і ефективні

 

Наше повсякденне життя вкотре демонструє, що успішність будь-якого закладу чи організації залежить винятково від професійних якостей їх працівників. Наприклад, таких, які об’єдналися у ТОВ «СК Сек’юріті» і надають пов’язані з безпекою послуги. Це і технічна безпека та захист інформації, і протидія контрафакту та підробкам торгових марок, і перевірка з використанням поліграфу тощо.

Тобто, те, що стосується корпоративної безпеки, правового захисту групи людей чи окремих особистостей, діяльність яких важлива для нашого суспільства. До речі, про це можуть розповісти клієнти ТОВ «СК Сек’юріті», яким доводилося звертатися за послугами з корпоративної розвідки, кризових менеджменту чи комунікацій і навіть юридичним, судовим чи кримінально-правовим захистом бізнесу чи громадян.

Незалежному аналітичному центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» час від часу випадало співпрацювати з представниками ТОВ «СК Сек’юріті» під час конференцій чи інших цікавих заходів, де учасники ділилися набутим досвідом з аналізу геополітичних подій, напрацюванням з питань безпеки тощо. А днями керівництво НАЦГД «Борисфен Інтел» і ТОВ «СК Сек’юріті» дійшло висновку, що ефективність такої співпраці покращиться з підписанням спільного меморандуму про проведення спільних заходів у сфері корпоративної безпеки та професійного сприяння захисту інтересів українського бізнесу.

Сторони домовилися обмінюватися важливою і корисною для діяльності обох організацій інформацією, проводити спільні заходи з тематики співпраці, взаємно сприяти у справі досягнення поставлених цілей. Оскільки діяльністю обох структур  цікавиться наше суспільство, то вона буде висвітлюватися на веб-сайтах, у соціальних мережах, на просвітницьких заходах, конференціях, семінарах та нарадах, куди запрошуватимуться колеги і ті, хто цікавиться корпоративною безпекою.

Безперечно, об’єднання зусиль згаданих структур, яким є  НАЦГД «Борисфен Інтел» і ТОВ «СК Сек’юріті», буде корисним як для їхніх членів, так і загалом нашому українському суспільству, що вирішує щоденно серйозні державницькі проблеми.

На знімку: підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю директором ТОВ
«СК Сек’юріті» Віктором Панчаком і президентом НАЦГД «Борисфен Інтел» Віктором Гвоздем.

Фото В. Раєвського

Схожі публікації